Program BeePartner

Zarabiaj z ChatoBee!

Dołącz do Programu BeePartner!

Przedstawiamy program partnerski, który gwarantuje korzyści z polecania ChatoBee!

Dla kogo BeePartner?

Jesteś web designerem? Prowadzisz agencję interaktywną?

Twoi klienci szukają chata na żywo na swoje strony?

Poleć im ChatoBee i zyskaj!

Program BeePartner jest przeznaczony dla freelancerów i agencji tworzących strony, serwisy i sklepy internetowe. Umożliwia uzyskiwanie wysokiej prowizji za polecanie przygotowanego przez nas rozwiązania typu chat na żywo. W ramach umowy, na cały okres jej trwania BeePartner uzyskuje również możliwość korzystania z ChatoBee bez żadnej opłaty.

Zapoznaj się ze szczegółami – przeczytaj Regulamin Programu BeePartner.

Jakie korzyści daje Program BeePartner?

Polecając ChatoBee swoim klientom, dajesz im nie tylko doskonały chat na żywo z intuicyjnym panelem obsługi, ale także na tym zarabiasz!

Prowizja 33%

Otrzymasz prowizję od każdej wpłaty od klienta, którego dołączysz do swojego panelu BeePartnera. To jedna z najwyższych prowizji na rynku!

Dożywotnie wypłaty

Wypłaty prowizji będziesz otrzymywał tak długo, jak klient będzie korzystał z ChatoBee i opłacał wybrany dla swojej strony abonament.

ChatoBee za darmo

Dołączając do programu BeePartner otrzymasz bezpłatnie chat na żywo na swoją stronę – na cały okres trwania umowy partnerskiej!

Panel BeePartnera

Dzięki dostępowi do panelu uzyskasz stały podgląd liczby dołączonych klientów, statusów ich płatności i wysokości Twoich prowizji.

Chcesz poznać warunki i dołączyć do Programu BeePartner?