Outsourcing obsługi

Zleć nam przygotowanie i obsługę chata na żywo.

Specjaliści ChatoBee mogą pracować dla Ciebie

Umiejętne prowadzenie rozmów, wprowadzenie odpowiednich ustawień chata i ich bieżąca kontrola

Czego potrzebujesz do efektywnej obsługi chata?

Agenci – dostępność i szybkość

W kontakcie z odwiedzającymi stronę poprzez live chat zmianie ulega sposób prowadzenia rozmów. Powinny one być bardziej bezpośrednie i mniej formalne niż te w korespondencji mailowej lub w kontakcie telefonicznym.

Co jest najważniejsze w rozmowach poprzez chat na żywo? Szybkość reakcji na wiadomości odwiedzających stronę! Internauci nie lubią czekać – zaletą narzędzia typu live chat jest to, że otrzymują na bieżąco odpowiedzi na pytania i nurtujące ich wątpliwości.

Administratorzy – marketing i UX

Warto skorzystać z funkcjonalności jaką są automatyczne zaczepki (tzw. triggery). Ich zadaniem jest zachęcenie odwiedzających stronę do rozmowy z agentem, który może poprowadzić przez proces sprzedażowy/rejestracji.

Ustawienie autozaczepek, które będą zachęcały do rozmowy oraz które będą pojawiały się w odpowiednim momencie, a także ich bieżąca weryfikacja i modyfikowanie wymagają wiedzy z zakresu e-marketingu i user experience (UX).

Co otrzymujesz w ramach outsourcingu?

Profesjonalna obsługa chatów

Mamy duże doświadczenie w obsłudze klienta i działaniach pro sprzedażowych poprzez live chat. Testowaliśmy ChatoBee na różnorodnych witrynach www wielu branż, dlatego wiemy, w jaki sposób dostosować sposób prowadzenia rozmów do specyfiki Twojej działalności.

Nie zajmujemy się tylko obsługą chatów przychodzących. Prowadzimy aktywne działania zachęcające odwiedzających stronę do rozmowy i tym samym do skorzystania z Twojej oferty.

Znajomość zachowań internautów

Nasz zespół to grupa specjalistów z zakresu marketingu internetowego i przygotowywania optymalnie zbudowanych stron www. Przekładamy znane nam mechanizmy z zakresu marketingu i psychologii zachowań konsumenckich na ustawienia chata. Dzięki temu nie tylko sprawimy, że okno chata będzie przyciągało wzrok odwiedzających Twoją stronę, ale również utworzymy autozaczepki, które będą wyświetlały odpowiednie komunikaty po wykonaniu przez gości określonych akcji.

Outsourcing obsługi ChatoBee

Możesz przekazać nam kompleksową obsługę chata – od dodania odpowiednich ustawień po prowadzenie rozmów

Ustawienie wyglądu okna chata

Dodanie różnorodnych autozaczepek

Ustawienie szablonów odpowiedzi

Kontrola efektywności autozaczepek

Dostępność w określonych godzinach

Profesjonalne prowadzenie rozmów

Zapraszanie do chatów gości online

Weryfikacja statystyk chatów

Bieżąca modyfikacja ustawień chata

Aktualizacja i wprowadzanie nowości

Doradztwo i bieżący support

Raportowanie wyników obsługi chata

Obsługę chatów prowadzimy poprzez naszą usługę kontaktor.pl