Zasady rozpowszechniania treści

1. Na naszej stronie www.chatobee.com oraz w artykułach na blogu, dostępnym pod adresem: www.chatobee.com/blog udostępniamy autorskie treści, zdjęcia, grafiki i materiały.
2. W związku z tym użytkownik ma prawo wykorzystania wszelkich materiałów opublikowanych w obrębie domeny chatobee.com (na stronie www.chatobee.com i wszystkich podstronach) jedynie w celach informacyjnych, w ograniczonej formie.
3. Użytkownik może zamieszczać w celach informacyjnych treści, grafiki, zdjęcia i inne materiały w prowadzonym przez siebie serwisie internetowym lub w innych nośnikach elektronicznych i drukowanych tylko i wyłącznie po podaniu źródła, czyli adresu strony www.chatobee.com.
4. Publikacja treści i materiałów ze strony www.chatobee.com w innych niż informacyjne celach, wymaga każdorazowej pisemnej zgody właściciela strony, czyli CB Invest Sp. z o.o.
5. Dozwolone jest zamieszczenie tytułu i maksymalnie 3 pierwszych zdań każdego artykułu na blogu, dostępnego pod adresem: www.chatobee.com/blog pod warunkiem, że:

  • Użytkownik w miejscu rozpowszechnienia fragmentu artykułu zamieści napis „Czytaj dalej” lub „Więcej” i link aktywny, który przekieruje bezpośrednio do dalszej części artykułu na stronie www.chatobee.com, a tytuł tego linku (tzw. anchor text) będzie odpowiadać tytułowi artykułu,
  • Użytkownik zapewni, że linki aktywne, które kierują na stronę www.chatobee.com, z której pochodzą artykuły nie będą blokowane przed robotami wyszukiwarek.