Jak działa ChatoBee?

Poznaj najważniejsze funkcje naszego chata na żywo.

ChatoBee to chat na żywo, który daje Ci więcej

Rozmowy w czasie rzeczywistym, monitoring ruchu gości na stronie, zaczepki i autozaczepki

Rozmowy na żywo

Zainstaluj chat na żywo na swojej stronie i prowadź rozmowy ze swoimi klientami w czasie rzeczywistym. Możesz prowadzić wiele rozmów jednocześnie!

Podgląd gości online

Monitoruj ruch gości na Twojej stronie – sprawdzaj, jak trafili na Twoją witrynę, czy jest to ich pierwsza wizyta i jaką podstronę odwiedzają w danym momencie.

Rozpoczynanie rozmowy

Nie czekaj aż klient do Ciebie napisze – sam rozpoczynaj rozmowę wybierając danego gościa na Twojej stronie z aktualizowanej w czasie rzeczywistym listy w panelu obsługi.

Automatyczne zaczepki

Skorzystaj z opcji inteligentnych spersonalizowanych wiadomości, które zostaną wysłane na chacie automatycznie po wykonaniu przez gości określonych akcji.

Wypróbuj ChatoBee przez 30 dni za darmo!

Większa sprzedaż

Zadowoleni klienci, którzy w czasie rzeczywistym dostają odpowiedzi na swoje pytania kupują częściej i chętniej!

Bliższy kontakt

Rozmawiasz bezpośrednio z klientem na chacie, co daje mu poczucie indywidualnego i wyjątkowego traktowania.

Więcej informacji

Dzięki rozmowie na żywo, możesz na bieżąco rozwiać wszelkie wątpliwości klienta i zachęcić go do skorzystania z oferty.

Szybsza obsługa klienta

Prowadzisz jednocześnie kilka chatów na żywo. Stwórz dodatkowe konta agentów i obsługuj jeszcze więcej rozmów!

Rozmowy na żywo z gośćmi na Twojej stronie nie były jeszcze tak proste!

Zaczepki

Chcesz widzieć, jaką ofertą z Twojej strony interesuje się klient i zaproponować mu najlepsze rozwiązania? Teraz możesz to zrobić! Obserwuj ruch gości na stronie i zagaduj, wysyłając zaczepkę!

Autozaczepki

Chcesz, by chat automatycznie wysyłał wiadomości do gości na Twojej stronie? Ustaw spersonalizowane autozaczepki, które zostaną wysłane na chacie, gdy tylko gość wykona określoną akcję.

Eye-catchery

Chcesz, by jeszcze więcej klientów korzystało z chata na żywo przeglądając Twoją stronę? Wybierz odpowiedni motyw eye-catchera i przyciągaj wzrok do okna chata!

Szablony

Chcesz jeszcze szybciej obsługiwać chaty na żywo? Stwórz szablony wypowiedzi i dodawaj je do prowadzonych rozmów po wpisaniu określonego skrótu poprzedzonego hashtagiem.

Łatwa instalacja i konfiguracja

Wklej indywidualny kod na swoją stronę. Ustaw funkcje chata w przygotowanym przez nas intuicyjnym panelu obsługi, sprawdź nasze podpowiedzi i porady.

Dopasowanie do wyglądu www

Dopasuj kolorystykę okienka chata do wyglądu strony www lub sklepu online, dodaj swoje teksty i dobierz odpowiedni eye-catcher.

Przejrzyste statystyki

Sprawdzaj efektywność chatów, ustaw częstotliwość przesyłania automatycznych raportów, przeglądaj historię i kontroluj pracę agentów prowadzących chaty.