Startuje ChatoBee – smart chat for web!

Startuje ChatoBee – smart chat for web!

Po miesiącach intensywnych prac i testów, w czerwcu uruchomiliśmy nowy live chat, ChatoBee. Projekt przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o www małych i średnich firm – stronach, serwisach internetowych jak i sklepach online (chat dla e-commerce).

Dlaczego pszczółka?

W logo postawiliśmy na motyw pszczółki. Ten maleńki owad symbolizujący pracowitość, ma ogromne znaczenie dla życia roślin, zwierząt i ludzi. Podobnie nasz chat, choć wydaje się małym elementem na stronie, może mieć znaczący wpływ na prowadzenie i powodzenie Twojego biznesu.

Nasz chat jest praktyczny i łatwy w obsłudze. Panel klienta dodatkowo cieszy oko przyjaznymi motywami i kolorami – tak, by korzystanie z niego sprawiało dużo radości.

Po co chat na stronie?

Chat na żywo na stronie internetowej pozwala na szybką i bezpośrednią komunikację pomiędzy odwiedzającymi stronę a konsultantami. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie w świecie online praktyk znanych z offline’u: aktywnych działań doradcy klienta (sprzedawcy) w obrębie strony czy sklepu internetowego.

Live chat to rozwiązanie, które nie tylko poprawia wizerunek, ale przede wszystkim wspiera proces sprzedaży i ma zdecydowany wpływ na konwersję.

Kontakt przez chat jest szybszy i bezpośredni (a dzięki temu mniej zobowiązujący), więc klienci korzystają z niego chętniej niż z e-maila czy telefonu.

Z naszego chata możesz korzystać przez 30 dni za darmo – zarejestruj się i wypróbuj jego możliwości! Jesteśmy pewni, że docenisz stosowane przez nas rozwiązania, a ChatoBee przyczyni się do Twojego sukcesu!

Program BeePartner

Już od pierwszego dnia uruchomiliśmy także Program BeePartner przeznaczony dla freelancerów i agencji tworzących strony, serwisy i sklepy internetowe.

Coraz więcej zarządzających firmami czy sklepami internetowymi stawia na live chat na stronie www. Agencje i web designerzy polecając ChatoBee mają nie tylko świadomość, że przekazują w pełni funkcjonalne narzędzie, ale także zarabiają na tym uzyskując prowizje od każdej opłaty w ramach wybranego przez klienta sposobu rozliczenia.

Dowiedz się więcej o Programie BeePartner.