Życzenia przez chat dla każdego odwiedzającego Twoją stronę

Życzenia przez chat dla każdego odwiedzającego Twoją stronę

Zadaniem autozaczepek jest zachęcenie odwiedzających Twoją stronę do skorzystania z chata. Można wykorzystać jednak ich potencjał również podczas akcji specjalnych i rozmaitych okazji, by zwrócić uwagę potencjalnych klientów na przygotowane dla nich promocje lub po prostu zbudować przyjazny wizerunek marki czy firmy.

Automatyczne wiadomości służą przywitaniu gościa i pokazaniu mu, że może rozmawiać z realną osobą podczas przeglądania witryny. W okresie świątecznym, ale także przy innych okazjach możesz wykorzystać autozaczepki również do składania życzeń lub informowania o akcjach specjalnych.

Pierwsza wiadomość na chacie – wiele możliwości

Pierwsza wiadomość, którą chat wyśle do każdej osoby zaglądającej na Twoją stronę w sposób automatyczny to takie „dzień dobry, w czym mogę pomóc?”, które słyszymy po wejściu do siedziby firmy, sklepu czy biura.

Skoro w świecie offline przed Świętami składamy osobom odwiedzającym naszą siedzibę życzenia, czemu nie zrobić tego również na stronie internetowej? Autozaczepki można zmieniać, dostosowując do szczególnych okazji, tak jak zrobiliśmy to my na stronie ChatoBee. Takie działanie ociepla wizerunek marki, a także sprawia, że staje się ona bardziej dostępna. 🙂

Można stosować takie wiadomości powitalne przy różnych świętach i okazjach, również tych związanych z ważnymi wydarzeniami w firmie. Czy nie dobrze byłoby po wprowadzeniu np. aktualizacji systemu informować o tym każdego odwiedzającego stronę?

Rabat przez autozaczepkę

Dzięki autozaczepkom można w łatwy sposób informować gości strony o przeprowadzanych aktualnie akcjach specjalnych i promocyjnych. Informacja o możliwości skorzystania z rabatu na pewno zachęci odwiedzającego do przeprowadzenia rozmowy. Pamiętaj, że w ChatoBee możesz ustawiać różne wiadomości powitalne, które będą pojawiały się po spełnieniu określonych warunków czyli wykonaniu przez gości konkretnych akcji na stronie.

Autozaczepki zwane również triggerami to nie tylko najlepszy sposób do zachęcenia do rozmowy na chacie, ale również możliwość promowania przygotowanych ofert specjalnych czy budowania pozytywnego wizerunku firmy.