Czym wyróżnia się ChatoBee?

Czym wyróżnia się ChatoBee?

Każde rozwiązanie typu live chat poprawia konwersję, buduje pozytywny wizerunek marki, a tym samym wpływa na wzrost sprzedaży.

Naszym celem jest, by chat był przede wszystkim praktyczny i łatwy w obsłudze. Zbudowaliśmy ChatoBee w oparciu o nasze doświadczenia zawodowe związane z tworzeniem i optymalizacją stron internetowych, działaniami marketingowymi i sprzedażowymi. Właśnie dlatego wierzymy, że ChatoBee to jeden z najlepszych chatów na żywo na rynku.

Jeden pakiet dla wszystkich

W ChatoBee zrezygnowaliśmy z różnorodnych pakietów oferujących ograniczone funkcje chata. Chcemy, by wszystkie strony, na których zostanie zainstalowany nasz chat online korzystały z takiego samego, pełnego zestawu możliwości.

Właśnie dlatego wszyscy nasi klienci mogą korzystać z pełnego pakietu, już od pierwszego dnia rejestracji. Zróżnicowana jest jedynie wysokość abonamentu – w zależności od okresu rozliczenia (opłata miesięczna przy rozliczeniu miesięcznym, kwartalnym, półrocznym i rocznym). Zajrzyj do cennika i poznaj ceny chata.

Przez pierwsze 30 dni każdy korzysta z ChatoBee za darmo!

Rejestracja zajmuje 60 sekund – tyle czasu wymaga podanie e-maila i otrzymanie linku aktywacyjnego do usługi. Po aktywacji pozostaje już tylko instalacja kodu chata na stronie. System ChatoBee automatycznie przypisze Twoją domenę do założonego konta. Instalacja chata na stronie www jest niezwykle prosta – wystarczy wkleić jedną linijkę spersonalizowanego kodu do kodu strony. Jeżeli masz problem z instalacją chata na swojej stronie, skontaktuj się z nami. Nasi programiści bezpłatnie przeprowadzą proces instalacji.

Lista gości online zawsze na wierzchu

Jednym z najważniejszych i wyróżniających nasz chat elementów jest aktualizowana w czasie rzeczywistym lista gości online, która jest widoczna m.in. podczas prowadzenia rozmów czy przeglądania statystyk. Pozwala ona na stałe monitorowanie ruchu na stronie i wybieranie odwiedzających, do których konsultant może wysłać tzw. zaczepkę, czyli rozpocząć rozmowę.

Lista gości online to najłatwiejszy sposób na analizowanie ruchu na stronie www. Można na bieżąco monitorować, kiedy i na jakie podstrony goście wchodzą i jak dużo czasu spędzają w obrębie witryny.

Panel klienta – łatwa obsługa chata na żywo

Logo naszego chata na żywo to pszczółka – przyjazna, rysowana prostą kreską. Właśnie taki jest też panel klienta: intuicyjny, przejrzysty i łatwy w obsłudze. W panelu poza głównym boxem do obsługi chatów z odwiedzającymi stronę, ważnym elementem jest wspomniana wcześniej lista gości online oraz zakładki umożliwiające zmianę ustawień chata (m.in. dostosowanie wyglądu okienka chata), przejrzenie statystyk czy dokonanie płatności za kolejny okres rozliczeniowy.

Inteligentny system autowiadomości

Warto zajrzeć również do ustawień autozaczepek (tzw. triggery). Są to automatycznie wysyłane wiadomości, czyli komunikaty, które pojawią się w oknie chata po wykonaniu przez odwiedzającego stronę określonych akcji, zachęcając go do rozmowy. To od Ciebie zależy, jakie to będą akcje. Gość może zobaczyć inny komunikat po spędzeniu np. 15 sekund w obrębie witryny, a inny, gdy przejdzie na konkretną jej podstronę. Możesz ustawiać dowolną liczbę autozaczepek, maksymalnie personalizując komunikaty.

Triggery są mechanizmem, który działa w sposób automatyczny. Dzięki temu bez wysiłku osoby obsługującej chaty, goście na stronie otrzymują „wiadomość powitalną”, która zachęca ich do rozpoczęcia rozmowy. Konsultant odpowiedzialny za rozmowy na chacie prowadzi je już z zainteresowanymi klientami. Przeczytaj tekst, w którym podpowiadamy, jak wykorzystać autozaczepki.

Wypróbuj ChatoBee i rozmawiaj z odwiedzającymi stronę w czasie rzeczywistym!